Referencje

Paulina i Pete

Paulina i PeteOur Montenegro wedding was an amazing experience and we wouldn’t have done it differently. Thank you Paulina and Daria for making it come true, we will (and already have) highly recommend your services. The ceremony, reception, dinner menu and service were all exquisite and we wish we could do it again next year!
Paulina i Pete

 

Teresa i Wacław

Teresa i WacławJesteśmy zachwyceni całą organizacją naszego wesela i zaangażowaniem Darii i Pauliny w naszą uroczystość. Dziewczyny świetnie wywiązały się ze wszystkich e-mailowych ustaleń. Każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik, co nawet zaskoczyło nas samych. Jednym słowem trudno to opisać, po prostu warto to przeżyć. Było CUDOWNIE! Dziękujemy!!
Teresa i Wacław

 

Emilia i Bogdan

Emilia i BogdanPełen profesjonalizm. Dziewczyny otwarte na wszelkiego rodzaju sugestie, pełne ciekawych pomysłów, wizji dotyczących tego ważnego dnia jakim jest ślub. Bez wahania można tutaj zorganizować niezapomniana uroczystość i na pewno wszystko będzie zapięte na ostatni i przede wszystkim gustowne! Poza tym dziewczyny to równe babeczki i zawsze będziemy Je mile wspominać i liczymy na to, ze jeszcze się spotkamy!
Emilia i Bogdan

 

Ania i Dawid

Ania i Dawid„Chcesz mieć wedding jak marzenie, złóż u dziewczyn zamówienie”
No cóż, u nas to poszło szybko, sprawnie, bez problemów, a ostateczny efekt zaskoczył nas kompletnie. Pełen profesjonalizm ze strony organizatorów, indywidualne podejście do każdego klienta, ciekawe pomysły i podpowiedzi, a przy tym dużo uśmiechu i serdeczności.
To był Nasz dzień, dla Nas przygotowany, z Nami w rolach głównych. Ten jeden wyjątkowy moment w życiu pozostanie w Nami na zawsze, a miejsce, w którym to się odbyło, jeszcze bardziej radowało Nasze serca.
Ania i Dawid

 

Danusia i Piotr

Danusia i PiotrDziewczyny ślub był jak z bajki! Jeszcze raz za wszystko dziękujemy. Mimo braku na miejscu rodziny… czuliśmy się jak z prawdziwą rodziną! Całuski od szczęśliwych nowożeńców.
Danusia i Piotr

 

Natalia i Michał

Natalia i MichałSuper organizacja, wszystko dociągnięte na ostatni guzik, wesele lepiej nie mogło się udać. Dostaliśmy masę komplementów od gości, że to najlepsze wesele, na jakim byli i my oczywiście też!
Wielkie podziękowania dla Pauliny i Darii – najlepsze „babki” od wesel! :)
Natalia i Michał

 

Justyna i Kamil

Justyna i KamilJustyna:
Wszystko zorganizowanie profesjonalnie, fotograf pierwsza liga chorwacka :) – Fabijan Drnas. Lepszego ślubu nie można sobie wymarzyć – dziękujemy dziewczyny Paulina i Daria za cały trud i piękne przyjęcie :) Polecamy ten dream team bardzo serdecznie !
Kamil:
Żona napisała wszystko to co chciałem przekazać i ja :) Jak śluby, to tylko w Chorwacji u Paulinki i Darii.
Justyna i Kamil

 

Madzia i Maciek

Madzia i MaciekNajwiększe podziękowania dla cudownej Darii za sprawienie, iż najważniejszy dzień w naszym życiu przebiegł pięknie i bezstresowo. Dziękujemy z całego serca i polecamy mocno mocno!! Mnóstwo buziaków i uścisków i do szybkiego zobaczenia!
Madzia i Maciek

 

Alina i Paweł

Alina i PawełDziękujemy kochane… za Waszą serdeczność, zaangażowanie i pracę włożoną w to aby nasz ślub był jak z bajki…
Alina i Paweł

 

Sylwia i Michał

Sylwia i MichałNie do końca wierzyliśmy, że luksus i popularność Dubrownika jest właśnie dla nas. Dziewczyny zrobiłyście wszystko i chyba więcej i poczuliśmy się tam jak u siebie.
Dzięki.
Od pierwszego kontaktu Daria byłaś tak otwarta, szczera i pomocna, że z łatwością przekonałaś nawet mojego sceptycznego – już teraz – małżonka do wszystkich moich pomysłów. Mieliśmy cudowne wakacje i ślub w jednym, właśnie dzięki Wam.
Szczerze polecamy I do in Du! Zakochacie się w Dubrowniku.
jeszcze raz wielkie DZIĘKI.
Sylwia i Michał

 

Ewa i Piotr

Ewa i PiotrChorwacja to nasz ukochany zakątek. Tu się poznaliśmy i kiedy na Crolove znalazłem przypadkiem artykuł o I do in Du, to było jak grom. Tam! Wszystko dogadaliśmy mailowo i na skypie. Nie uwierzycie, ale w trzy miesiące wszystko było dograne. Paulina i Daria łatwo pokierowały nas przez wszystkie kroki. Gratuluję organizacji i podejścia do ludzi. Ewka w super fryzurze – szczęśliwa do dziś i teściowa kupiona :).
Piotr i Ewa

 

Alan

AlanThx to make Asia so happy :). I’m deeply thankful and
pleased with your work. You made her feel like a movie star – it was her dream and it was awesome. I had a great time.
Alan.

 

Dominika i Marek

Dominika i MarekDziękujemy dziewczyny! Jesteście najlepsze. Wszystko było dopięte na ostatni guzik:)
Marek i Dominika

 

Kasia i Przemek

Kasia i PrzemekZawsze wszystko robimy na ostatnią chwilę. Podobnie było i tym razem. Zostały nam niespełna dwa miesiące do wymarzonego urlopu w Chorwacji gdy pomyśleliśmy „a może ślub za granicą – dlaczego nie?”. Tak oto narodził się pomysł ślubu w Chorwacji ale też milion pytań – jak to zorganizować, ile to kosztuje, jakie dokumenty musimy zgromadzić, czy w ogóle da się to zorganizować w tak krótkim czasie? Na te i wszystkie inne pytania związane z organizacją ślubu w Chorwacji odpowiedziała nam Daria z I do in Du. Kilka maili, telefonów i machina ruszyła.
Kontakt z Darią odbywał się bez najmniejszych problemów i w przemiłej atmosferze – ustaliliśmy z nią wszystko mailowo od miejsca i daty ceremonii po szczegóły takie jak wygląd bukietu czy fryzury. Na miejscu również wszystko szło zgodnie z planem ( a nawet jeśli nie, to Daria i tak doskonale ogarniała sytuację), także wszystko odbyło się bez zbędnego stresu. Z czystym sumieniem i ogromną przyjemnością możemy polecić współpracę z I do in Du. A wszystkim narzeczonym rekomendujemy ślub w Chorwacji – niepowtarzalne plenery, piękne okoliczności i niezapomniane wrażenia!
Kasia i Przemek

 

Kasia i Michał

Kasia i MichałJeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy!!!
Wszystkiego co najlepsze w 2016, wielu ślubów do wspominania!!! :)
Kasia i Michał

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz