O nas

Organizacja ślubów jest dla nas pasją i przyjemnością. Wspólnie z doświadczoną ekipą profesjonalnie realizujemy pomysły naszych Klientów i pomagamy w ich kreowaniu. Każdy ślub jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego powiedzcie I do in Du!

Najlepsze organizatorki ślubów w Chorwacji i CzarnogórzeNajlepsze organizatorki ślubów w Chorwacji i CzarnogórzeNajlepsze organizatorki ślubów w Chorwacji i Czarnogórze


Nasz zespół

to połączenie pasji i doświadczenia. Zapewniamy kompleksowy serwis przy organizacji ceremonii ślubnych oraz innych wyjątkowych okazji w najpiękniejszym mieście Chorwacji – Dubrowniku, jego okolicach i w Czarnogórze.
Jesteśmy zgranym zespołem, który od pierwszego kontaktu z pełnym poświęceniem stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Młodych Par.
Podejmujemy się realizacji wszelkich pomysłów, tworząc śluby na każdą kieszeń i dbając o najmniejszy nawet szczegół.

Nasza wizja

to wykreowanie marki – IdoinDu – która oznacza zaufanie i profesjonalizm. Każdy ślub to dla nas wyjątkowy projekt, a każda Młoda Para wzbogaca nas o nowe, niezwykłe doświadczenia. Osobowość Nowożeńców stanowi inspirację, a łączenie lokalnej tradycji z najnowszymi trendami ślubnymi jest motywacją w nieustannym rozwoju naszej agencji.

Nasz cel

to przede wszystkim pełna satysfakcja naszych klientów. Nasza praca opiera sie na słuchaniu i zrozumieniu potrzeb Państwa Młodych. Wspólnie tworzymy niezapomniane wydarzenie, starając sie, aby cały proces planowania nie był stresem a przyjemnością. Ten Jedyny Dzień ma w istocie odzwierciedlać to, co łączy tych Dwoje Ludzi i na długo pozostać w ich pamięci.