10 powodów, dla których warto wziąć ślub w Dubrowniku

Prezentujemy listę 10 powodów, dla których warto wziąć ślub w Dubrowniku. Koniecznie musicie ją sprawdzić! Zapraszamy

Dubrownik

1. Najbardziej romantyczne miasto w Europie

To właśnie Dubrownik uważany jest przez wielu za najbardziej romantyczne miasto w Europie.

2. Nadmorskie ślubne lokalizacje

Tylko Dubrownik oferuje tak wiele spektakularnych nadmorskich ślubnych lokalizacji.

3. Zabytkowe wnętrza dubrownickiej Starówki

Ślub w zabytkowych wnętrzach dubrownickiej Starówki, w całości wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, to idealne połączenie elegancji i luksusu.

Dubrownik

4. Dalmatyńska kuchnia

Świetny wybór chorwackich win oraz znakomita kuchnia dalmatyńska spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających podniebień.

5. Wieczne słońce

W Dubrowniku słońce świeci 2554 godziny w roku! To rekordowa gwarancja pięknej pogody.

6. Plaże, ogrody, wyspy

Jeśli marzycie o ślubie na plaży, w zakamarkach śródziemnomorskich ogrodów, na leniwych wyspach, czy też w zabytkowych kościołach, to każde z tych miejsc znajdziecie właśnie w Dubrowniku.

Dubrownik

7. Ulubione miejsce celebrytów

Dubrownik stał się ulubioną destynacją wśród znanych celebrytów: Tom Cruise, Beyonce, Jeremy Irons, Tina Turner, George Clooney, Kevin Spacey i wielu innych wciąż wracają do tego niezwykłego miasta – Perły Adriatyku.

8. Wypoczynek nad Adriatykiem

Dubrownik i jego okolice są wymarzonym miejscem na wypoczynek nad Adriatykiem. Ślub właśnie tutaj może być wspaniałym początkiem niezapomnianych wakacji.

9. Miesiąc miodowy w Dubrowniku

Po wyjątkowej ceremonii ślubnej w Dubrowniku, Chorwacja stanowi naturalną kontynuację Waszej miłosnej podróży. Nie bez powodu ten kraj uznany został za najpopularniejszą destynację na Miesiąc Miodowy. Pod żaglami, wśród tysiąca wysp , w romantycznych zatokach wybrzeża, racząc się delicjami wybornej kuchni, po prostu przeżyj najpiękniejsze chwile z ukochaną osobą.

Dubrownik

10. Doświadczony zespół I do in Du

I w końcu, wybierzcie doświadczony zespół I do in Du, któremu z zaufaniem możecie powierzyć wszystkie szczegóły organizacyjne Waszego Ślubu nad Adriatykiem. I do in Du w Waszym imieniu zatroszczy się o zaplanowanie idealnej ceremonii ślubnej oraz z pełnym zaangażowaniem zajmie się koordynacją samego ślubu tak, aby Wam pozostało jedynie świętowanie.

Z pozdrowieniami

Paulina